O blogu

9/21/2016 0 Comments A+ a-


Blog powstał dawno temu i był rodzajem mojego własnego pamiętnika, w którym zapisywałam swoje własne opinie właściwie o wszystkim. Niestety po jakimś czasie zrezygnowałam z tego i "zamroziłam" go, pozostawiając go na internecie samemu sobie.
Przypomniałam sobie o nim całkiem niedawno, kiedy obsługiwałam już konto książkowe na instagramie. Postanowiłam na nowo postawić mojego bloga w ruch i przemienić go na stronę o książkach (bo czemu nie!).
Od teraz planuję pisać tutaj wszelakie recenzje - czy te złe, czy te dobre - o przeczytanych książkach, wplatając tu i ówdzie trochę bardziej prywatne wpisy.
Jestem otwarta na nominacje, tagi czy cokolwiek, co wymaga ode mnie udzielenia wam odpowiedzi bądź wrzucenia zdjęcia. Lubię takie zabawy.
Jestem osobą, która stale dopieszcza swojego bloga. Dodaje coś, odejmuje - wciąż mi coś w nim nie pasuje. Był taki moment, w którym ten blog stale zmieniał swój wygląd. Teraz nie planuję tak gruntownych zmian, ale nie zdziwcie się, jeżeli coś nie będzie na swoim miejscu. 
Staram się pisać szczere, skrupulatne opinie, ale pod wpływem emocji mogą wydawać się zbyt emocjonalnie lub wręcz odwrotnie. Czasem będę więc robić dopiski, w których zmienię swoje zdanie, obniżę lub podniosę gwiazdkę. Bo potrafię zmienić zdanie o książce nawet po roku od jej przeczytania.
Taka ze mnie zmienna babeczka.
Niemniej mam nadzieję, że będziecie potrafili to znieść i jakąś ze mną wytrzymać, bo w gruncie rzeczy jestem też tutaj dla was, więc fajnie by było, jakbyście i wy byli tutaj dla mnie. :)